^Oldal tetejére

Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6 Slide 7

Kutyaiskolánk állatorvosa

Dr. Prohászka Márta
Elérhetőségek:
Mobil:06-30/9574-979
TEL/FAX: 33/440-198
Rendelő:
2510 Dorog, Bécsi út 79.

WEBOLDAL

Vizsgaszabályzatok

ÚTMUTATÓ az FCI vizsgák lebonyolításához:

FCI - Vizsgaszabályzatok 2012

 

HPO, BH, Nemzetközi Mondioring Szabályzat 1-3:

MEOE Vizsgaszabályzat gyűjtemény

  

FCI Agility Szabályzatok:

FCI Agility Szabályzat magyar nyelven

 

Hirdetés

Idén is megrendezésre kerül, immáron harmadszor a Szolgálati és Őrző-védő kutyák Országos Versenye. A verseny során különféle szituációs őrző-védő, illetve BH szintű engedelmességi feladatok során mérhetik össze tudásukat az indulók. Kutyaiskolánk a tavalyi évben a rangos 4. helyet szerezte meg az eseményen, idén három, az iskolánkban felkészített kutyát is indítunk a megmérettetésen. Mindenkinek ajánljuk a rendezvényt akit érdekelnek az őrző-védő feladatokra kiképzett kutyák, az indulóknak pedig sok sikert kívánunk!

 

KiszelákK9

COPYRIGT © 2013 www.dorogikutyaiskola.hu