^Oldal tetejére

Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6 Slide 7

Kutyaiskolánk állatorvosa

Dr. Prohászka Márta
Elérhetőségek:
Mobil:06-30/9574-979
TEL/FAX: 33/440-198
Rendelő:
2510 Dorog, Bécsi út 79.

WEBOLDAL

Vizsgaszabályzatok

ÚTMUTATÓ az FCI vizsgák lebonyolításához:

FCI - Vizsgaszabályzatok 2012

 

HPO, BH, Nemzetközi Mondioring Szabályzat 1-3:

MEOE Vizsgaszabályzat gyűjtemény

  

FCI Agility Szabályzatok:

FCI Agility Szabályzat magyar nyelven

 

Hirdetés

Idén Franciországban, Haguenau városa rendezték a 2014. évi Német juhászkutya Világbajnokságot.

Az eredmények a következők szerint alakultak:

 

Egyéni eredmények:

 

Ranking Country Handler Dog A B C Total Qual
1 AllemagneW CHP Huber Helmut Hank vom Weinbergblick 99 96 97 292 EXC
2 BelgiqueBE 1 Dirk Leemans Kjerro van Blutsenhof 98 94 98 290 EXC
3 AllemagneDE 1 Edler Dirk Bolle Ja Na Ka 95 98 97 290 EXC
4 BelgiqueBE 2 Ronny Van den Berghe Kümmel von der Donnerbrücke 96 97 97 290 EXC
5 Pays-BasNL 2 Robby de Jong Glenn vom Haus Valkenplatz 99 93 97 289 EXC
6 ItalieIT 2 Manuel Girardin Janko aus der Königshöhle 96 97 94 287 EXC
7 Etats-UnisUS 3 Wallace L. Payne Greg vom Maulachtal 94 96 95 285 TB
8 République TchèqueCZ 1 Marek Cerny Extreme Orex Aykmar 93 98 94 285 TB
9 CanadaCA 1 Gabi Hoffmann Finn vom Metterursprung 93 95 96 284 TB
10 République TchèqueCZ 3 Martin Pejsa Norbert Aritar Bastet 99 86 98 283 TB
11 Etats-UnisUS 2 Mike diehl Irmus Galan Nalag 96 88 98 282 TB
12 SuisseCH 3 Isabelle Stock Agent von den schwarzen Timber Wölfen 90 96 96 282 TB
13 AllemagneDE 3 Weber Tobias Eika vom dunklen Zwinger 93 95 94 282 TB
14 Pays-BasNL 1 Paul den Dulk Zodt von Conneforde 90 94 97 281 TB
15 FranceFR 3 Antoine Gerber Emi du Pays Rhenan 94 92 94 280 TB
16 AllemagneDE 4 Weinert Patricia Batista vom Sottenbach 96 96 88 280 TB
17 SlovaquieSK 3 Michaela Kollárová Taxi Vikar 85 96 98 279 TB
18 ItalieIT 3 Vicenzo Magnati Dragon von der Teufelskehle 92 90 97 279 TB
19 DanemarkDK 1 Jacob Q. Christiansen Geo 94 90 95 279 TB
20 ItalieIT 5 Nury Albachiaro Nick Von Vikar 92 96 91 279 TB
21 Etats-UnisUS 5 Sigrid Riess-Mundry Ayro vom Vogelbergblick 96 96 87 279 TB
22 EspagneES 1 Pedro-Luis Gutierrez Blitz von der Eichendorfschule 95 91 92 278 TB
23 FinlandeFI 1 Pekka Kuitunen Bacteroides Furioso 93 87 96 276 TB
24 ItalieIT 1 Angelo Taddei Louis Woelfenkaste 94 87 95 276 TB
25 République TchèqueCZ 2 Vasclav Ouska Chees ze Svobodneho dvora 92 90 94 276 TB
26 FranceFR 4 Joseph Lopez Goya von Kaisersbari 90 93 93 276 TB
27 SlovaquieSK 1 Matús Balún Originál - Malý Lumpík 92 96 88 276 TB
28 CanadaCA 2 Lance Collins Haakon vom Mörfelder Land 84 97 94 275 TB
29 SuisseCH 5 Engel Urs Xino von der Sturmburg 98 83 94 275 TB
30 DanemarkDK 2 John Jabina Jabina Penti 92 96 87 275 TB
31 RussieRU 4 Elena Nikiforova Karay s Putilovoy Gory 97 87 90 274 TB
32 JaponJP 4 Haruo Masuda Top von Kyoto Masuda 94 94 86 274 TB
33 RussieRU 3 Sergej Nikitenko Alen Deylon iz Obskoy Doliny 90 92 91 273 TB
34 UkraineUA 1 Vadym Lysak Nitro vom Haus Ming 91 91 90 272 TB
35 FinlandeFI 3 Tommi Vanhala Nadir von der Mausebreede 81 96 94 271 TB
36 EspagneES 3 Manuel Mata Yanni de Parayas 83 96 92 271 TB
37 HongrieHU 3 Istvan Attila Keppler Hegyaljai Feketek Ike 91 88 92 271 TB
38 IrelandeIE 1 Padraig Flanagan Sepp v. Haus Silma 91 89 91 271 TB
39 ItalieIT 4 Guglielmo Sgarlata Basco vom wilden Klee 83 94 93 270 TB
40 DanemarkDK 5 John Rasmussen Gustav von Skandinavika 85 92 93 270 TB
41 FranceFR 2 Guy Fritsch Elliot des Orckis de l'Adret 85 93 92 270 TB
42 Pays-BasNL 4 Anne-Marie Eijsvogels Barry vom Bösen Werner 96 83 91 270 TB
43 JerseyJE 1 Csaba Szász Airwolf Asko 79 95 95 269 B
44 HongrieHU 1 Katalin Szucs Satoris Raiko Roni 83 92 94 269 B
45 TaïwanTW 3 Chen Chun-Chieh Amon von der Mohnwiese 92 85 92 269 B
46 EspagneES 2 Pedro Pujol Vino Togaricha 78 92 98 268 B
47 SuisseCH 4 Schneider Georges Xeven von der Sturmburg 90 85 93 268 B
48 République TchèqueCZ 4 Ales Kicmer Ing. Ego Hurcak 79 90 98 267 B
49 CanadaCA 5 Frank Novak Felix vom Metterursprung 89 85 93 267 B
50 DanemarkDK 4 Alan Brettschneider Amager's Rofus 86 90 91 267 B
51 SuèdeSE 2 Madeleine Åkesson Gråmanns Äxtra 87 90 90 267 B
52 DanemarkDK 3 Thorsten Kleven Jabina Diezel 85 95 87 267 B
53 TaïwanTW 1 Wang Fu-Xian Ivor vom Pacific 83 91 92 266 B
54 AutricheAT 2 Bertignol Alexander Unio vom Haus Pixner 88 84 93 265 B
55 IsraëlIL 1 Berg Milik Flash vom Salztalblick 88 86 91 265 B
56 Etats-UnisUS 1 Debra Zappia Iron von den Wölfen 70 96 98 264 B
57 RussieRU 5 Tatjana Kalinina Enzo von der Süderholmer Straße 89 83 91 263 B
58 Pays-BasNL 3 Piet Keijzer Bierfust van de Wiersdijk 83 96 84 263 B
59 FranceFR 1 Serge Martinez Cyrco des Orckis de l'Adret 89 90 84 263 B
60 Grande BretagneGB 3 John Westwood Dornholz Drago 91 89 83 263 B
61 SlovaquieSK 2 Jozef Adamuscin Chris spod Lazov 79 96 87 262 B
62 GrèceGR 1 Mitsopoulos Vasilios Vasko von der Mohnwiese 95 80 87 262 B
63 SuèdeSE 1 Jimmy Söderbäck Lymmels Is 83 84 94 261 B
64 FinlandeFI 2 Tuomas Kukkonen Filou vom Rio Negro 88 80 93 261 B
65 FranceFR 5 Olivier Geiss Gipsy du Niclausenholz 83 92 86 261 B
66 IsraëlIL 3 Krief Eran Apollo 95 83 83 261 B
67 BelgiqueBE 3 Frans Hannes House Challege King 81 85 94 260 B
68 EspagneES 4 Andres Moreno Portos Kenitra 92 82 86 260 B
69 VietnamVN 1 Hoa Thanh Bach Asso Boca Bohemia 85 92 83 260 B
70 RussieRU 1 Irina Pugacheva Fredy vom Prielberg 70 94 94 258 B
71 AllemagneDE 5 Nirk Isabella Checker de Lupis Fidis 80 84 94 258 B
72 BelgiqueBE 4 Eric Bauwens Ike van Blutsenhof 79 88 91 258 B
73 HongrieHU 5 Dr. Gabor Mero Donator Flash 84 89 85 258 B
74 Etats-UnisUS 4 Dwight McKnight Aik vom thai der schwarzen wölfe 86 87 85 258 B
75 BrésilBR 1 Mario Sergio Tilio Da Silva Gomes Caribou vox Meinerz 78 86 93 257 B
76 TaïwanTW 2 Lin Po-Piao Eddy vom Bürgereck 84 80 93 257 B
77 NorvègeNO 3 Emma Gustafsson Chade's Saga 91 74 92 257 B
78 LuxembourgLU 1 Alfred Wirth Xanuk vom grauen Star 81 93 83 257 B
79 NorvègeNO 2 Svenn Christer Hauge Iphone av Oddvarg 76 87 93 256 B
80 NorvègeNO 5 Torodd Vaage Inox van de Biezenhoeve 84 88 84 256 B
81 SuèdeSE 5 Fredrik Wennbom Torneryds Trixi 86 78 91 255 B
82 SuèdeSE 4 Emma Lindström Turbaz Usso 78 89 88 255 B
83 SlovénieSI 2 Igor Slatinek Gassan Leomegy 78 84 92 254 B
84 FinlandeFI 4 Reijo Kojo Geladius Into 89 74 91 254 B
85 SuèdeSE 3 Carina Nord Imzedrift's Vincent 81 90 83 254 B
86 UkraineUA 2 Tetyana Obolonska Dzhek Dneprovsky 85 86 83 254 B
87 République TchèqueCZ 5 Karolina Kristova Jimmie Duffmar 81 88 84 253 B
88 EstonieEE 1 Karl Robert Mägi Break vom finsteren Waldeck 80 90 83 253 B
89 SuisseCH 2 Luginbühl Peter Hasko von der Roggenstrasse 82 85 85 252 B
90 NorvègeNO 4 Karen Beathe Hauge Hero av Oddvarg 70 87 94 251 B
91 Corée du SudKOR 2 Dongchan Shin Galileo Schwarz Wald 90 80 81 251 B
92 HongrieHU 4 Ferenc Szajki Odir vom Pfaffenbachtal 86 73 91 250 B
93 IsraëlIL 2 Zahalka Rezik Miko Roei Hakfar 81 86 83 250 B
94 AutricheAT 4 Brigola Michael Caspar vom Hennabühel 78 90 82 250 B
95 NorvègeNO 1 Roar Kjønstad Niqila's Berlin 91 70 87 248 B
96 HongrieHU 2 Daniel Kovacs Ipon von der Winterschal 90 73 83 246 B
97 JaponJP 1 Yoko Ishihara Nexus von Kyoto Masuda 88 87 71 246 B
98 JerseyJE 2 Zsolt Erdei El Paso von Termorgen 70 87 88 245 B
99 Grande BretagneGB 2 Teresa wright Pepnick Nevada at Almerimar 90 85 70 245 B
100 JaponJP 3 Toshiko Horiuchi Lucky von Kyoto Masuda 82 70 92 244 B
101 BelgiqueBE 5 Eddy Moonen Iko van Haus Moons 78 76 88 242 B
102 Afrique du SudZA 2 Grant Higgo Berry vom Lippewaeldchen 71 80 90 241 B
103 UkraineRES UA Oleksandr Koshelyev Judge Kiridesja 84 80 77 241 B
104 AutricheAT 5 Niederreiter Michael Ego von der Hagenmühle 72 88 76 236 SUFF
105 PortugalPT 2 Afonso Coelho Fistro Do Sorribas 78 80 77 235 SUFF
106 RussieRU 2 Yury Lysenkov Oliver Val-bella-dog 70 78 84 232 SUFF
107 IrelandeIE 2 Clare Higgins Eilenburg joel 71 70 88 229 SUFF
- UkraineUA 3 Iurii Liubarskyi Astalavista Zlobnoe Naslediye Chabanov 68 91 92 251 NC
- JaponJP 5 Ikuko Mitani Ada von der Verstandheim 62 90 87 239 NC
- ChineCN 2 Yuan Ding Moses vom Fluchtweg 61 76 77 214 NC
- Corée du SudKOR 3 Jinseok Yoon Karus of timo kennel 21 85 90 196 NC
- ChiliCL 1 Franco Ignacio Leon Silva Max vom Haus Valkenplatz 18 78 90 186 NC
- AutricheAT 3 Diesenreiter Robert Indi vom Leitner-Bichl 2 87 90 179 NC
- Grande BretagneGB 4 Evie Meechan Carlsbro Beda 4 85 90 179 NC
- ChineCN 3 Chien Yao Kun Ox vom Hessenstein 87 81 0 168 NC
- PortugalPT 1 João Paulino Kustmarken's Ciro 14 70 81 165 NC
- FinlandeFI 5 Pasi Paunu Troyen's Artisti 2 72 66 140 NC
- AutricheAT 1 Braunhofer Johannes Wotan vom Haus Pixner 12 95 0 107 NC
- EstonieEE 2 Urve Lageda Hexe vom Maulachtal 2 88 0 90 NC
- ChineCN 1 Huang Xiao Me Elthiko von Hei Bai - - - 0 Dis.
- EspagneES 5 Enrique Escobar Momo de Montefiero - - - 0 Dis.
- CanadaCA 4 Ken Trouton Hercules von Grunberg - - - 0 Dis.
- UkraineUA 4 Hanna Kunichyk Kurt Zoterhof - - - 0 Dis.
- AllemagneDE 2 Viebahn Sven Artus vom grauen Ma-Holt - - - 0 Dis.
- Grande BretagneGB 1 Richard Acton Vongraf Orpah - - - 0 Dis.
- JaponJP 2 Sachi Tanaka Theo von Kyoto Masuda - - - 0 Dis.
- CanadaCA 3 Frank Mc.Eniry Heck vom Haus TTH - - - 0 Dis.
- SuisseCH 1 Kappeler Ueli Basko von der Viamala - - - 0 Dis.
- SlovaquieSK 4 Martina Rúzicková Tonny ZVJS - - - 0 Dis.
- Pays-BasNL 5 André Hengstman Eran van Houthrack - - - 0 Dis.
- SlovénieSI 1 Bogdan Sergo Fenja vom Weißeritztal - - - 0 Dis.

 

Forrás:

http://www.wusv2014.com/index.php

 

COPYRIGT © 2013 www.dorogikutyaiskola.hu